• Mezinárodní ZŠ a MŠ Perlička Brno

• Škola, kterou jsme potkaly na povinném lyžařském výcviku v rámci studia, tedy, jedna pedagožka, která nás pozvala na den otevřených dveří do své školy. Ta nám na dlouhou dobu poskytla ochranná křídla zastřešující školy při individuálním vzdělávání. S plnou důvěrou i s důklaným mentoringem, jenž pro nás představoval cenný pohled zvenčí. Děkujeme mnohokrát a těšíme se na další kontakty v nové školní etapě!

• Masarykova základní škola Tanvald

• Propojení s pedagogy Tanvaldské školy vedlo přes studium Montessori pedagogiky. První návštěva při vysokoškolské praxi začala otevřením dveří s nápisem "Kéž jsou všechny bytosti šťastny". Pak už události nabraly rychlý spád: nalezený soulad v pohledu na vzdělávání dětí, osobní kontakty, vzájemné návštěvy dětí a pedagogů, dokonce pomoc při stěhování školy – díky, Honzo! A příslib, že studentské výměny a návštěvy budou pokračovat, už se těšíme!

• zatím žádné údaje