• POZVÁNKA

• Srdečně zveme všechny naše žáky současné, bývalé i budoucí, jejich rodiče, prarodiče, přátele a všechny příznivce školy 2ika na tradiční zahradní slavnost pořádanou k zakončení školního roku.

Těšíme se na setkání, sdílení, hry a radost z dovádění, hraní a zpívání u táboráku, grilovačku, domácí dobroty, které s sebou zase určitě přinesete na společný stůl a hlavně na společně strávený čas!

• Pozvánka - již DNES!

• na komunitní setkání rodičů a diskuzi s odborníkem

Vážení rodiče, přijměte naše pozvání a využijte možnost vyslechnout si zkušenosti Jiřího Hrabaty s pomocí lidem, kteří se dostali do sevření některé ze závislostí, přijďte si pro odpovědi na Vaše otázky, využijte možnost diskuze a vzájemného sdílení.

• Revolution Train

• Příští týden navštívíme se sedmáky tento unikátní vlak v rámci programu primární protidrogové prevence. Doporučujeme návštěvu v čase pro veřejnost i rodičům s dospívajícími dětmi. Více se o projektu dozvíte na odkazech uvedených na plakátu.