• Podzimní prázdniny čtvrtek a pátek

• Tento týden na čtvrtek, 26. 10., a pátek, 27. 10.,  připadají podzimní prázdniny. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Po dobu podzimních prázdnin bude přerušen provoz školy, školní družiny i školní jídelny - výdejny.

Přejeme všem klidné a barevné podzimní dny!

• Budujeme školní zahradu na Regině

pouštíme se do úpravy zahrady, která, jak doufáme, bude brzy stejně lákavá, jako inspirační obrázky od paní architektky, která zpracovala návrh podle přání a nápadů našich žáků.

Budeme rádi za každého pomocníka, kdo bude moci přidat svůj kamínek do mozaiky společného díla.

Začínáme první sobotní brigádou 7. 10., kdy budeme odstraňovat některé dřeviny, které jsou pro školní zahradu nevhodné (např. tisy, škumpy a náletové dřeviny).

A pokud vše půjde dobře a bude nám přát počasí, tak v sobotu 14. 10. bychom pak mohli začít s terénními úpravami.

Vzhledem k povaze prací budou tyto počáteční fáze určeny dospělým. Děti budou mít prostor v dalších etapách budování zahrady.

S nabídkou na pomoc se můžete přihlásit prostřednictvím ankety v EduPage, kterou právě zveřejňujeme, nebo napište zprávu Ivče přes EduPage nebo na email: iva.mikusova@2ika.cz.

Moc děkujeme!

Vaše 2ika​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​