• Pokojné svátky všem lidem dobré vůle přejeme!

• Naši milí, přejeme Vám radostné Vánoce a vše dobré v novém roce, ať jsou Vaše zdraví, vztahy i nervy pevné a dobro se šíří do světa skrz Vaše činy!

Prožijte s Vašimi blízkými krásné svátky i celé vánoční prázdniny, těšíme se, až se zase sejdeme ve škole po jejich uplynutí ve středu, 3. ledna 2024. Po dobu vánočních prázdnin je také přerušen provoz školní družiny i jídelny.

• .

• Místo další adventní svíčky zapalujeme dnes tuto za oběti tragédie na pražské vysoké škole.

Cítíme hlubokou soustrast, účast a šok z tohoto nesmyslného činu.

• Chodník bude :-)

• Naši milí, děkujeme moc za hlasy v anketě Tvoříme Zlín, které sice těsně, ale přece dostaly náš projekt mezi ty vítězné. Budeme se těšit, že se bude brzy do školy chodit radostně novou cestičkou :-)