• Big News! Introducing our first-ever school newspaper!

• Get your hands on the debut issue of 2ika newspaper now! 🗞️✨

Děkujeme redakčnímu týmu: Aničce, Sabče, Oskimu, Lukimu, Karin, Lucce, kteří s popdorou Míši toto úplně první číslo školních novin vydali v rámci pátečních projektů.

Těšíme se, že nám vzniká nová tradice!

Vy se můžete těšit na zajímavé pohledy do života školy a na začínající prázdniny najdete uvnitř čísla i trochu velikonoční zábavy.

Užijte si první školní noviny!

• Poděkování učitelům aneb od Andersena ke Komenskému

• Máme za sebou další celoškolní přespávačku a úžasné společné zážitky s našimi žáky. Termín se setkal s výročími dvou významných osobností dětského světa. S trochou nadsázky by se dalo říci, že jsme usínali s Andersenem a probouzeli se s Komenským, přestože jsme toho mnoho nenaspali :-), ale to k přespávačce patří.

Střípky z přespávačky si můžete prohlédnout na našem FB:

• facebook.com/2ikaZlin

I když se tentokrát osobně H. Ch. Andersen ani J. A. Komenský nedostavili, přesto byli s námi přítomni: ve fantazii a kreativitě, v podpoře a nadšení, v trpělivosti a laskavosti.

Děkujeme Vám všem, milí kolegové, že s námi tvoříte 2iku a že společně můžeme dělat práci, která má smysl!

Krásný Den učitelů přejeme!

Ivča a Kamča, Vaše 2ika