Srdečně Vás zveme na tradiční Garden Party na Vršavě ve čtvrtek, 25. 6. od 16:00.
Rozloučíme se společně se školním rokem i s našimi deváťáky a naladíme se na letní radovánky.
Budeme opět vděčni za Vaše příspění dobrotami na společný stůl, abychom si piknik užili všemi smysly.
Tentokrát naše menu obohatí i kuchař Jára z FairPlay Veliková s malou ukázkou svého umění, abyste se mohli těšit na příští rok na nové pojetí školní jídelny, kterou bude zásobovat.
A i díky projektu EkoŠkola hodláme snížit uhlíkovou stopu této akce, proto bychom Vás chtěli požádat, abyste si s sebou přinesli vlastní hrnečky nebo lahve na pití. K doplnění bude voda s bylinkami.
Pokud přijedete autem, zaparkujte, prosím, na parkovišti u Kauflandu nebo u panelových domů poblíž zastávky trolejbusu a udělejte si krátkou procházku do kopce, prospějete tím nejen svému zdraví, ale také pomůžete předejít nepříjemnostem se sousedy při parkování v blízkých ulicích.
Těšíme se na viděnou!
Vaše 2ika