• Digitalizujeme v ZŠ 2ika

• 22. 11. 2023
      • Naši milí, obdrželi jsme prostředky na nákup digitálních učebních pomůcek a prevenci digitální propasti z Národního plánu obnovy. Za tyto prostředky nakoupíme pro žáky např. digitální mikroskop s WiFi přenosem obrazu, programovatelné čipy pro výuku informatiky a několik iPadů k rozšíření využití pomůcek a programů, které jsme pořídili již z vlastních zdrojů dříve.

• Digitalizujeme v ZŠ 2ika: Číst více
      • Tvoříme Zlín - hlasujte pro chodník k Regině!

• 7. 11. 2023

přihlásili jsme se do projektu participativního rozpočtu města Zlína s návrhem na vytvoření zpevněného přístupového chodníku k regině. Podpořte, prosím, tento projekt, v hlasování, které je aktivní od 6. 11. do 26. 11.. Pokud máte ve své rodině či mezi známými někoho, kdo je starší 15 let a mohl by náš projekt podpořit také, vyřiďte mu, prosím, naše díky za případný hlas pro nás! ​​​​​​

• Tvoříme Zlín - hlasujte pro chodník k Regině!: Číst více
      • Státní svátek 28. 10.

• 23. 10. 2023
      • Na sobotu, 28. 10., připadá letos státní svátek, Den vzniku samostatného československého státu.

Tuto významnou událost si můžete připomenout třeba s následujícími odkazy:

Pro mladší:

• Státní svátek 28. 10.: Číst více