• Státní svátek 28. 9. a ředitelské volno 29. 9.

• 24. 9. 2023
      • Ve čtvrtek, 28. 9., oslavíme Den české státnosti.

Význam tohoto svátku si můžete připomenout na následujícím odkazu: https://edu.ceskatelevize.cz/video/2731-den-ceske-statnosti.

Připomínáme, že v pátek, 29. 9., je vyhlášen volný den (ředitelské volno), provoz školy, školní družiny i školní jídelny je v tento den přerušen.

• Státní svátek 28. 9. a ředitelské volno 29. 9.: Číst více
      • Náš devátý první školní den v ZŠ 2ika :-)

• 6. 9. 2023
      • Moooc děkujeme naší skvělé fotografce Dášce za nádherné fotky!

Všem, kteří využili náš fotokoutek a nechali se vyfotit v "retro" školní třídě, ty jejich nádherné fotečky rozešleme emailem.

Máte se na co těšit :-)

• Náš devátý první školní den v ZŠ 2ika :-): Číst více
      • Ředitelské volno 29. 9. 2023

• 2. 9. 2023
      • Ředitelka základní školy 2ika ředitelské volno z provozně-technických důvodů
        na pátek 29. 9. 2023.

Provoz školní jídelny a školní družiny bude v tento den přerušen.

• Ředitelské volno 29. 9. 2023: Číst více