• Podzimní prázdniny čtvrtek a pátek

• 23. 10. 2023
      • Tento týden na čtvrtek, 26. 10., a pátek, 27. 10., připadají podzimní prázdniny. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Po dobu podzimních prázdnin bude přerušen provoz školy, školní družiny i školní jídelny - výdejny.

Přejeme všem klidné a barevné podzimní dny!

• Podzimní prázdniny čtvrtek a pátek: Číst více
      • Budujeme školní zahradu na Regině

• 28. 9. 2023

pouštíme se do úpravy zahrady, která, jak doufáme, bude brzy stejně lákavá, jako inspirační obrázky od paní architektky, která zpracovala návrh podle přání a nápadů našich žáků.

Budeme rádi za každého pomocníka, kdo bude moci přidat svůj kamínek do mozaiky společného díla.

Začínáme první sobotní brigádou 7. 10., kdy budeme odstraňovat některé dřeviny, které jsou pro školní zahradu nevhodné (např. tisy, škumpy a náletové dřeviny).

• Budujeme školní zahradu na Regině: Číst více